Tiara przydziału, różdżki, szaty czarodziejskie, komnata Hogwartu to była “rzeczywistość” 😉 klas szóstych na ostatnich lekcjach języka polskiego. Były lekcje eliksirów, zielarstwa, astronomii, zaklęć, hodowli magicznych stworzeń itp. Uczniowie, przydzieleni przez Tiarę przydziału do danego domu, dzielnie walczyli o Puchar Domów. Redagowali również “Gazetę Magiczną”, współpracując w grupach nad określonym projektem. Wszyscy spisali się wspaniale, przeobrazili swoje klasy na komnaty Hogwartu, przygotowali różdżki, z ogromnym zaangażowaniem wykonywali wszystkie zadania i wykazali się ogromnym poczuciem humoru, bawiąc się na każdej lekcji.
      Trochę tylko szkoda, że nie można sobie wyczarować samych piątek i szóstek na świadectwie 😉… no ale wypracowanie ich daje więcej satysfakcji 👍