Szkoła to nie tylko obowiązki i nauka, ale również rozrywka i odpoczynek. W naszej szkole działają koła zainteresowań, na których uczniowie mogą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu matematyki i informatyki, j. angielskiego oraz również miło spędzić czas po lekcjach. Multimedialna pracownia komputerowa wyposażona jest w 12 działających w sieci lokalnej komputerów, ze stałym, szerokopasmowym (6Mb/s ADSL) dostępem do Internetu, ogólnodostępną dla wszystkich uczniów sieciową kolorową  drukarkę oraz osprzęt multimedialny. Zajęcia kółka informatycznego cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Odbywają się w czwartki na 6 godzinie lekcyjnej. Starsi mają okazję poszerzyć swoje umiejętności obsługi komputera, Maluchy natomiast skorzystania z gier i programów edukacyjnych.