Uczniowie

 

 

KLASA I a - wych. mgr Aneta Wlaźlak

 

 

 

 

KLASA I b - wych. mgr Agnieszka Bartkiewicz

 

 

 

 

KLASA II a - wych. mgr Jadwiga Paradowska

 

 

 

 

KLASA II b - wych. mgr Beata Olewicz

 

 

 

 

 

KLASA III  - wych. mgr Romana Twardy

 

 

 

 

KLASA IVa - wych. mgr Patrycja Piątek

 

 

 

 

KLASA IV b - wych. mgr Marzena Fleszar

 

 

 

 

 

KLASA Va - wych. mgr Zdzisława Niczyj

1. Blicharz Zuzanna

2. Borucka Patrycja

3. Brzyski Błażej

4. Buła Nikola

5. Choinka Jakub

6. Dudek Martyna

7. Galińska Oliwia

8. Gałek Nadir

9. Głodek Nicole

10. Głowacka Pola

11. Gniadek Wiktor

12. Korpok Natasza

13. Koza Hanna

14. Lewandowski Szymon

15. Łabuz Magdalena

16. Łazarewicz Izabela

17. Nowak Kacper

18. Nowak Weronika

19. Ostaszewska Kinga

20. Pochwatko Hubert

21. Poniatowicz Katarzyna

22. Próchenko Krystian

23. Przyszlak Kinga

24. Sowa Adrian

25. Zeman Jakub

 

KLASA Vb - wych. mgr Aleksandra Gwóźdź

1. Augustynowicz Weronika

2. Bar Julia

3. Benedyk Kacper

4. Dzieńkowska Weroinika

5. Dzierb Natalia

6. Gancarz Krystian

7. Jawornicki Hubert

8. Jednak Oliwier

9. Keller Bartosz

10. Kibler Wiktoria

11. Kowalicka Weronika

12. Kowalski Błażej

13. Malinowska Amelia

14. Marcinków Zuzanna

15. Nowakowski Marek

16. Rusiński Olivia

17. Rusnak Maja

18. Słoninka Martyna

19. Wachowicz Adam

20. Wadas Weronika

21. Włusek Aleksandra

22. Woźniakowski Marcel

23. Zięba Franciszek

24. Zmarlak Zofia

 

 

KLASA VI - wych. mgr Barbara Żarnecka

1. Abrahamik Lena

2. Białokryty Oliwia

3. Fedko Kamil

4. Gondek Maryla

5. Gwozda Julia

6. Jędryczko Amelia

7. Koszyk Hubert

8. Machnik Łucja

9. Marek Igor

10. Marek Laura

11. Mikołajewski Kamil

12. Mostowy Karol

13. Pelc Krystian

14. Piasecki Kacper

15. Próchenko Marika

16. Skrzypek Marcel

17. Sowa Krystian

18. Stachurski Oskar

19. Strojny Jakub

20. Szuflita Karina

21. Włusek Mieszko

22. Zawierucha Oliwia

23. Ząber Bartosz

24. Zięba Weronika

25. Żytkowicz Anita

 

KLASA VII - wych. mgr Edyta Rusnak

1. Chudzikowska Karolina

2. Ciepierska Julia

3. Cisak Dariusz

4. Ficek Wanessa

5. Gancarz Elwira

6. Gwóźdź Zofia

7. Jakubowski Dominik

8. Kowalczyk Adrian

9. Kownacka Izabela

10. Ostaszewski Kamil

11. Piasecki Kamil

12. Poniatowicz Gabriela

13. Rusnak Hanna

14. Rzepecka Wiktoria

15. Saczko Patryk

16. Sierka Filip

17. Słoninka Karol

18. Ślęzak Miłosz

19. Terlecki Mathias

20. Tuła Katarzyna

21. Węclewska Zofia

22. Żytkowicz Oliwia

 

KLASA VIII - wych. mgr Ewa Golda-

                                        Marynowska

1. Adamczyk Amelia

2. Babło Karol

3. Biernacki Konrad

4. Blicharz Kacper

5. Dragulski Tomasz

6. Gazda Kacper

7. Grzegorczyn Karolina

8. Grzesińska Amelia

9. Kinal Krzysztof

10. Kowalski Maciej

11. Koza Zuzanna

12. Maciejewski Szymon

13. Osadnik Małgorzata

14. Perucka Gabriela

15. Pijak Paula

16. Pokorski Jakub

17. Ratajczak Nicole

18. Rogowski Adrian

19. Rusiński Victor

20. Struczyńska Dominika

21. Szuliński Rafał

22. Terlecka Klaudia

23. Tokaruk Liwia

24. Woźniakiewicz Konrad

25. Zięba Marianna