+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl
Spotkanie  z przedstawicielami Fundacji “Towarzystwo Przyjaciół Szalonego Wózkowicza”.

Spotkanie z przedstawicielami Fundacji “Towarzystwo Przyjaciół Szalonego Wózkowicza”.

Dzisiaj klasy 3 i 4 spotkały się z przedstawicielami Fundacji “Towarzystwo Przyjaciół Szalonego Wózkowicza”. Uczniowie dowiedzieli się jak “widzi” osoba niewidząca i jak można  jej pomóc. Mogli spróbować pokonać przeszkody jako osoba niewidoma lub na wózku inwalidzkim. Dowiedzieli się, czy pies asystujący rozepnie suwak w bluzie osoby niepełnosprawnej. To były fantastyczne zajęcia z dużą dawką wiedzy !!!

“Bo w moim sercu gra muzyka…”

Nasz szkolny chór założony przez Panią Agnieszkę Bartkiewicz entuzjastycznie i z wielkim zaangażowaniem pracuje w nowym roku szkolnym. Właśnie zyskał swoja oficjalną nazwę “COOL” chór ♥