Świetlica

Świetlica szkolna zaprasza dzieci w godzinach od 7:00 do 16:00. Oferujemy swoim wychowankom przyjemne i pożyteczne spędzanie czasu. Zapewniamy bardzo dobrą opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz oferujemy pomoc w nauce i odrabianiu zadań domowych. Rozwijamy zainteresowania i talenty jak również wspieramy działalność poznawczą i artystyczną naszych uczniów.

Drodzy Rodzice, kochane dzieciaki! W zaistniałej sytuacji utworzyłyśmy blog https://swietlicasp2zabkowice.blogspot.com/ i w ten sposób możemy mieć kontakt z Wami! Jeżeli znajdziecie czas lub braknie Wam pomysłów co robić ,zawsze będziecie mogli tu zajrzeć i zrobić z nami nową pracę plastyczną. Postaramy się aby było ciekawie! Możecie też do nas pisać lub wysyłać zdjęcia jak wykorzystujecie ten czas w domu na adres: swietlicaszkolnasp2zabkowice@gmail.com będziemy je publikować i dodawać sobie wzajemnie otuchy w tym trudnym dla nas wszystkim czasie :)Prace można również przechować do naszego ponownego spotkania, wtedy je nagrodzimy.
Pozdrawiam serdecznie Anna Kownacka