Szkolenie online  pt.  “Jak nie my, to kto?”

Szkolenie online pt. “Jak nie my, to kto?”

W czwartek kasy 7a,7b i klasa 8 wzięły udział w szkoleniu online na temat samorządności pt. ..Jak nie my, to kto?”. Uczestnicy poznali różnice między samorządem a samorządnością , zobaczyli , jak działa Młodzieżowa Rada Miejska, jakie wydarzenia już zorganizowała w naszym mieście. Dowiedzieli się, jak zostać wolontariuszem i dlaczego warto. Całość została podana w atrakcyjny sposób z wykorzystaniem technologii informatycznej.
Szkolenie zorganizował i prowadził nasz przedstawiciel w Młodzieżowej Radzie Miejskiej Hubert Koszyk. Współprowadzącymi byli nasi absolwenci Oliwia Żytkowicz i Filip Skowron. Nad przebiegiem czuwała p. Bożena Wójcicka z Fundacji Dobrych Działań i opiekun MRM . Organizatorom bardzo dziękujemy!