+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl

19.06 uczniowie klas 8 uczestniczyli w ostatniej wspólnej imprezie- Balu Ósmoklasisty. Impreza odbyła się w Zabkowickim Centrum Kultury i Turystyki. Były piękne kreacje, pyszne jedzenie, Polonez, podziękowania, szalone tańce przy doskonałej muzyce, fotobudka, zabawy i uśmiechnięci młodzi ludzie.
Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie tak cudownej imprezy.

Zdjęcia: Edyta Zabielska oraz uczestnicy balu

Opracowanie: Ewa Golda-Marynowska

Źródło: FB Marcin Orzeszek