+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl
ZZA KULIS…
Dlaczego? Ponieważ za kulisami wiele się dzieje, tam napięcie rośnie, emocje sięgają zenitu, bo już, już… za chwilę… występ 😀 Wspólne przedsięwzięcia bardzo cieszą i jednoczą, więc jeszcze dziś o paru rzeczach napiszemy 😀
Przede wszystkim zwróćcie uwagę na fantastyczną dekorację (jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił 😉), która była dziełem pań: Anny Kownackiej i Elżbiety Trojan. Wymagała wiele pracy, ale efekt końcowy zachwycił wszystkich 🤩🤩🤩 W tym dniu goście mieli wyjątkową okazję, by zobaczyć nasz piękny taras (wspólne zdjęcie pamiątkowe). Co do niego mamy bardzo ambitne plany (może nawet zbyt ambitne 😁). Marzymy, aby go oszklić i zrobić tam STREFĘ CHILLOUTU (oranżeria, leżaki, stoliki, pufy, fotele, relaksacyjna muzyka) – miejsce dla dzieci na zjedzenie drugiego śniadania i odpoczynek w czasie przerw. Zaproszeni goście mogli obejrzeć przygotowaną wystawę „Historia budynku przy ulicy Piastowskiej 1” (p. A. Moskal, p. A. Kownacka). Dzięki uprzejmości pana Aleksandra Marca otrzymaliśmy zdjęcia z wnętrza budynku pochodzące z lat 1925-1930. Z pomocą pana Wojciecha Kownackiego udało nam się przepięknie zaprezentować te stare fotografie na szkolnych korytarzach. Serdecznie dziękujemy!
Wspaniałą ucztę dla ciała (poczęstunek) przygotowali dla naszych gości Państwo Agnieszka i Artur Piwowarczykowie. Chciało się spróbować wszystkiego! Pyszne ciasta upiekli dla nas Rodzice, na których zawsze możemy liczyć. Aula w tym dniu też nabrała uroku dzięki dekoracjom (p. A. Sztogryn, p. R. Twardy, p. E. Fiałkowska-Szmiel) oraz pomocy p. Pawła Onyśków, Dyrektora ZCKiT. Na pamiątkę goście otrzymali od nas tematyczne zakładki z okazji DEN (p. A. Moskal, p. A. Robczycka) oraz breloczki do kluczy drukowane z drukarki 3D (p. Jarosław Machnik i p. T. Łazarewicz). Dziękujemy również naszym Uczniom, którzy pięknie witali, oprowadzali i kierowali naszych gości. Byliście nieocenieni! Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniu akademii.

Opracowała; Agnieszka Moskal