+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl
   26.10.2022 r. nasi uczniowie wzięli udział w wycieczce do HYDROPOLIS we Wrocławiu w ramach projektu „WITAJCIE W SZKOLE (SP1,SP2,STOLEC, ZWRÓCONA)”. Uczestniczyło w niej 46 uczniów z klas: 6a, 6b, 7a, 8a i 8b. Opiekunkami były panie: p. Edyta Rusnak, p. Ewa Golda-Marynowska, p. Anna Robczycka i p. Anna Azarewicz.
Celem wycieczki było kształtowanie w uczniach postaw proekologicznych, pogłębienie ich wiedzy o wodzie oraz ukazanie potencjału wody tkwiącego w miastach, głębinach, atmosferze, a także ludzkim ciele. Dzieci zwiedzały obiekt w towarzystwie przewodnika, który w niezwykle interesujący sposób przedstawiał trudne zagadnienia, oprowadzał po różnorodnych, nowoczesnych multimedialnych i interaktywnych instalacjach. Na wszystkich zmęczonych ilością wrażeń czekała bajeczna strefa relaksu. W drodze powrotnej odwiedziliśmy McDonaldsa, gdzie z apetytem zjedliśmy obiad 😀
Opracowała: Edyta Rusnak