Z inicjatywy Szkolnego Klubu Wolontariatu
“Silni Sercem”, dzisiaj w naszej szkole odbył się kiermasz ciast oraz loteria fantowa.
Od rana przyświecał nam jeden cel-pomoc 5- letniej Hani ❤️❤️❤️ze Stoszowic w leczeniu i rehabilitacji. Cieszymy się bardzo, że udało nam się zebrać 2157 zł.
Dziękujemy z całego serca ❤️ rodzicom i uczniom za upieczenie ciast i babeczek oraz podarowanie fantów przeznaczonych na loterie .
Decyzja o akcji zapadła niemalże z dnia na dzień. W ciągu jednego dnia zebraliśmy ponad 300 fantów! DZIĘKUJEMY!!!
Miło nam niezmiernie, że wszystko się udało.
Szczególne podziękowania składamy wszystkim WOLONTARIUSZOM zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie akcji.
Przypominamy również, że do końca marca można wrzucać pieniądze do skarbony stacjonarnej fundacji ” Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Skarbona znajduje się w sekretariacie .