+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl

I)Miniatura teatralna “Demeter i Kora”

 

W ramach projektu edukacyjnego ,,Witajcie w szkole (SP1, SP2, Stolec, Zwrócona)” uczniowie klasy 5a na zajęciach koła prowadzonego przez p.Agnieszkę Moskal przygotowują miniaturę teatralną pt. “Demeter i Kora”.
Uczniowie poznali już etapy prac przygotowania spektaklu teatralnego oraz wiedzą, jakie osoby pracują nad wystawieniem przedstawienia. Oglądali również sposoby przygotowania lalek teatralnych. Odbyło się już projektowanie kostiumów oraz tworzenie kukiełek Demeter, Kory, Heliosa, Hadesa, Dzeusa i innych…
Już wkrótce podniesiemy kurtynę! 🎭
II)Gazeta szkolna

 

III)Mickiewicz kontra Słowacki

Przygotowujemy się do konkursu polonistycznego z okazji Roku Romantyzmu Polskiego 2022.

 

 

IV)

Opracowała: Agnieszka Moskal