Zespół młodych, zdolnych licealistów z Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich kontynuuje swoją misję pomocy uczniom w ich edukacyjnej podróży. Po sukcesie swojej internetowej platformy w 2023 roku, zespół z przyjemnością ogłasza premierę aplikacji mobilnej “notespace”!

W 2023 roku zespół zdobył prestiżową nagrodę Srebrnego Wilka za najlepszy projekt w Województwie Dolnośląskim, a także nominację do najlepszego projektu w Polsce w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii. W tym roku, także bierzemy udział w olimpiadzie. Walczymy o Złotego Wilka – nagrodę przyznawaną najlepszym projektom w Polsce.

Aplikacja mobilna “notespace – zrozum to szybciej” to kolejny krok w przód w misji zespołu, który stawia sobie za cel wspieranie uczniów szkół podstawowych i średnich w ich codziennych wyzwaniach edukacyjnych.

Nasz zespół składa się z zaangażowanych, kreatywnych licealistów, którzy rozumieją potrzeby i wyzwania współczesnej młodzieży. Aplikacja mobilna to efekt wielu godzin pracy, testowania i doskonalenia, mających na celu dostarczenie użytkownikom najwyższej jakości narzędzia do wsparcia ich nauki.

“Nowa aplikacja to dowód na to że niezależnie od wieku młodzi ludzie mogą stworzyć rzeczy innowacyjne które pomogą naszemu światu”.

Aplikacja “notespace” jest dostępna do pobrania na platformach mobilnych od 5 kwietnia 2024 roku.strona notespace.edu.pl

Opracowała : Barbara Żarnecka