+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl

   Konkurs ten od kilkunastu lat cieszy się niezmienną popularnością. W ubiegłym roku odbył się w wersji on-line. W tym roku, tak jak wszyscy lubią, w wersji tradycyjnej. Chyba uczniowie tęsknili za tą wersją, albowiem stworzyli prawdziwe cudeńka. Dziękuję wszystkim, którzy wykonali przepiękne prace. Dziękuję rodzicom, którzy pomogli, a w ten sposób spędzili z dziećmi dużo pięknego czasu. Prace zdobią teraz nasz szkolny korytarz umilając czas oczekiwania na pierwszą gwiazdkę. Dziękuję osobom, które przyczyniły się do utworzenia wystawy oraz jury, które współpracowało w sposób tradycyjny i zdalny: Paniom: Agnieszce Jabłońskiej, Oli Gwóźdź, Ani Sztogryn, Eli Fiałkowskiej-Szmiel i Justynie Bąkale oraz Panu Darkowi i Andrzejowi ❄️☃️🎄

https://doba.pl/dza/artykul/najpiekniejsze-kalendarze-adwentowe-uczniow-z-piastowskiej/26278/13