+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl

   Dnia 19.01.2023 r. w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Przedszkolnymi odbył się po raz kolejny Minifinał WOŚP.
Kochani po raz kolejny nie byliśmy obojętni i otworzyliśmy swoje serca…
Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo serdecznie Wam podziękować za tak piękną postawę i pomoc w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia. A mamy z czego być dumni bo loteria fantowa i sprzedaż ciast przebiegła w tym roku w ekspresowym tempie. Zainteresowanie było tak duże, że czujemy niedosyt i na pewno przygotujemy się już w przyszłym roku żeby sprostać Waszym oczekiwaniom. Ale nie byłoby tego bez Was wszystkich. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować rodzicom, którzy zaopatrzyli naszą szkolną cukiernię w przepyszne ciasta, które dosłownie się rozpłynęły 😊 bardzo dziękujemy i doceniamy Wasze starania.
Dziękujemy wszystkim uczniom za tak wspaniale fanty, które cieszą teraz innych właścicieli.
To co wspólnie zorganizowaliśmy z potrzeby serca zasili konto 31 Finału WOŚP o 1996,70 zł.
Serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Opracowała: Ewelina Szlachta