+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl

Serce rośnie, gdy patrzymy na Wasze zdjęcia! Nie posiadaliśmy się z radości, że tylu „POZYTYWNIE ZIELONYCH” jest wokół nas 🌱🌿
Dziękujemy, BARDZO dziękujemy nie tylko za zdjęcia, ale przede wszystkim za Waszą postawę, za Waszą świadomość, że kilka pozytywnych zmian w codziennych nawykach, może znacznie przyczynić się do ochrony środowiska. Liczą się małe, malutkie kroczki…
Pamiętajcie! Kluczem do zmian na lepsze jest pilnowanie siebie i swoich przyzwyczajeń każdego dnia. Małe kroki wróżą wielkie zmiany!
A poza tym… czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci… dziękujemy Rodzicom za przykłady proekologicznych postaw!
🌱🌿Przedstawiamy Wam bohaterów naszej akcji:
🌱Adelka Dzieńkowska – posadziła krzaczek tui, żeby otaczało nas więcej zieleni. Adelka napisała: „Lasu od tego nie przybędzie, ale za to sprawiło mi to wiele radości”. Brawo Adelko!
🌿Adrian Kępka – z rodzeństwem i koleżanką z klasy zbierali śmieci na terenie ząbkowickiego zamku, korzystali ze świeżego powietrza, jeżdżąc na rowerach bądź hulajnogach i robili zakupy, nie używając plastikowych reklamówek. Brawo!
🌱Julia Starczewska – „Razem z bratem i kolegą z klasy chcieliśmy mieć mały wkład w to, by nasza Ziemia była czysta i żeby oddychało się świeżym powietrzem”. Juleczka zbierała porzucone na terenie zamku śmieci, nie używa też plastikowych reklamówek.
🌿Kornel Fijał – napisał: „Zbieranie śmieci z lasu. Niestety, nie uzbierałem wiele, ale to co uzbierałem to zawsze coś”. Oczywiście, pamiętajcie… małe kroki przyczynią się do dużych zmian!
🌱Zosia i Hubert Pochwatko – jeżdżą na rowerach, zbierają śmieci. Brawo ekologiczne Rodzeństwo!
🌿Kinga Saczko – Kingunia pamięta o wielu rzeczach: pije filtrowaną wodę, nie kupuje wody w plastikowych butelkach, korzysta z komunikacji publicznej, używa kosmetyków w kostce – oszczędza wodę i nie zaśmieca środowiska plastikowymi opakowaniami oraz podlewa ogródek deszczówką. Brawo Kingunia!
🌱Paulinka i Kornelka Kowalczyk – segregują śmieci, sadzą rośliny. Brawo dziewczynki!
🌲 Oskar Rogowski – zdjęcia mówią same za siebie. Oskar, duże brawa!