+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl

Dziś na lekcji historii uczniowie klasy 4a przygotowali stoiska turystyczne, będące reklamą naszego regionu, czyli Dolnego Śląska. Stoiska były imponujące,a pomysły dzieci zaskakujące. Czego tam nie nie było- broszury, magnesy, koszulki, mapy, kubki, babeczka z Krzywą Wieżą, chryzopraz-zielony minerał ze Szklar, pamiątki, puchary z Orła Ząbkowice Śląskie, monety pamiątkowe, rysunki, flaga, sztabka złota z Kopalni w Złotym Stoku, gazety z naszego miasta ,minerały z naszych okolic ,bilety wstępu do atrakcji turystycznych, samodzielnie wykonane albumy i jeszcze mnóstwo wspaniałych rzeczy!Razem oglądaliśmy każde stoisko i słuchaliśmy opowieści prezentujących. Klasie 4 gratuluję i dziękuję za zaangażowanie.

Opracowała: B.Żarnecka

[modula id=”21309″]