+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl

  Z ogromną przyjemnością informujemy o wielkim sukcesie naszych uczniów w konkursie InstaLogik. To konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4 -8 SP. Konkurs był realizowany w całości online. Każdy uczeń posiadał własne konto, na którym rozwiązywał zadania z dowolnego komputera. Udział w konkursie był bezpłatny.
I etap konkursu rozpoczął się 1 października 2020 r. i potrwał pięć tygodni. Następnie uczniowie, którzy osiągnęli dobry wynik, zostali zaproszeni do II i III etapu. Po każdym etapie był prowadzony ranking w podziale na województwa, powiaty i szkoły – osobny dla każdej grupy wiekowej.
Organizatorem konkursu jest InstaKod przy współpracy z Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Honorowy Patronat nad konkursem objął Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, a do grona partnerów dołączyła Olimpiada Informatyczna Juniorów.
W naszej szkole do konkursu zgłosiły się trzy osoby:
Jaśmina Jermołowicz z kl. 5a, Adrian Kępka z kl. 4b i Anna Łazarewicz z kl. 4b.
Do drugiego etapu został zakwalifikowany Adrian i Jaśmina, natomiast do samego finału – Jaśmina Jermołowicz. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, bo przejście każdego etapu konkursu nie było łatwym zadaniem 💻🖥 Opiekunem uczestników był pan Tomasz Łazarewicz.