+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl
   Pierwsze zdjęcie niezmiernie nas rozczula 😍To nasze pierwszaczki sadzą nowe drzewo. Wiecie, my wierzymy w mądrość przysłów i powiedzenie „Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” na pewno nam się tu sprawdzi 😀💚 Maluchy, piękni ludzie z Was wyrosną!
Ale dlaczego my tu o starym i nowym?
Pamiętacie, że za budynkiem szkoły, na zielonym terenie rósł piękny, rozłożysty orzech. Dawał i smaczne orzeszki, i cień w upalne dni. Obserwował i pamiętał niejedną szkolną i przedszkolną historię, wiele bawiących się w pobliżu dzieci, śmiejące się buzie, rozbite kolana. Niestety, w tym roku musieliśmy się z nim pożegnać 😔 Niektórzy, pamiętający go, mówią, że miał ponad 30 lat. Kto da więcej? Kto pamięta to drzewo i ile mogło mieć lat, napiszcie w komentarzach.
💚 20 czerwca, aby upamiętnić orzecha Dwójeczki, pierwszaczki posadziły na jego miejscu tulipanowca. Rozpoczyna się nowa historia. To on teraz będzie obserwował nasze szkolne życie. Dbajmy o niego, dbajmy o zielone! 💚
Dziękujemy pani Annie Majorczyk za wszelką pomoc!
Opracowała: Agnieszka Moskal