+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl

   Pewnie każdy z nas chciałby mieć pana Kleksa za nauczyciela. Postać to bowiem nietuzinkowa, nudzić się z nim nie można. No i ta jego Akademia na ul.Czekoladowej- marzenie! Klasa 4b po lekturze ,,Akademii Pana Kleksa ” Jana Brzechwy wzięła udział w konkursie dla chętnych na portret Pana Kleksa wykonany techniką dowolną.                                                                                           Wszystkie prace są piękne, wybór był bardzo trudny. Ale cóż robić? Trzeba było zadecydować- jury w składzie p.B.Żarnecka, p.E.Rusnak, p.A.Kownacka i p.A.Wiśniewski przyznało miejsca:

I miejsce Anna Łazarewicz ,

II miejsce Adrian Kępka, Jagoda Leszczyńska,              Marcelina Kurek ,

III miejsce Jakub Azarewicz .

Wszystkim dziękujemy i gratulujemy!