+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl
  20 stycznia odbył się w naszej szkole szkolny etap konkursu recytatorskiego „Pegazik”. Jury, w składzie p. Agnieszka Moskal, p. Aleksandra Gwóźdź, pani Barbara Żarnecka, spośród grona recytatorów wyłoniło zwycięzców:
I miejsce – Urszula Kolano (kl. 5b)
II miejsce – Hanna Zmarlak (kl. 4a)
III miejsce – Milena Zachara (kl. 5a)
Wyróżnienia: Zofia Urbaś (kl. 5a), Anna Łazarewicz (kl. 6b)
 Gratulujemy zwycięzcom, ale również wszystkim Uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, a byli to jeszcze: Kinga Saczko (kl.4a), Stanisław Szkaradek (kl. 5b), Anna Rembiasz (kl. 6a), Julia Orzeszek 
 (kl. 6a), Magda Gałązka (kl.. 5a), Marcell Wiewiórski (kl. 5a), Kornelia Kowalczyk (kl. 5a), Karol Gumiński (kl. 5a), Jagoda Leszczyńska (kl. 6a). Brawo!!!

Opracowała: Agnieszka Moskal