+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl

Kończymy tydzień wspaniałą informacją – Ula Kolano (uczennica kl. 5b) zdobyła II miejsce w konkursie recytatorskim.

Eliminacje powiatowe XXVI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego “Pegazik” odbyły się 16 marca w Starostwie Powiatowym w Ząbkowicach Śl. Przed komisją konkursową wystąpili finaliści etapów gminnych konkursu. Uczestnicy występowali w dwóch kategoriach: „młodsi” (klasy 4-6) oraz „starsi” (klasy 7-8).
Uczniów recytujących wiersze oraz fragment prozy oceniała Komisja w składzie: Beata Blicharska, Anna Magnowska, Joanna Jarosz. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników Komisja wyłoniła laureatów, nagradzając też naszą Ulę.
Uleńka zdobyła I miejsce w etapie szkolnym, I miejsce w etapie gminnym (org. przez ZCKiT) i teraz – II miejsce w etapie powiatowym. Serdecznie gratulujemy!
Opiekunem artystycznym uczennicy jest pani Agnieszka Moskal.
Opracowała: Agnieszka Moskal