+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl
 21 marca w naszej szkole  zainicjowany został dzień bez „tornistra”. Uczniowie zamienili tradycyjną torbę lub plecak na inne nosidła – torbę materiałową, kosze, walizki, wózki, a nawet taczkę budowlaną. Oczywiście przyjście do szkoły bez plecaka nie zwalniało  z zabrania wszystkich potrzebnych  rzeczy (podręczników, zeszytów, itp.).Zabawy i radości było co niemiara.  21 marca w naszej szkole  wprowadzony został dzień bez „tornistra”. Uczniowie zamienili tradycyjną torbę lub plecak na inne nosidła – torbę materiałową, kosze, walizki, wózki, a nawet taczkę budowlaną. Oczywiście przyjście do szkoły bez plecaka nie zwolniło  z zabrania wszystkich potrzebnych  rzeczy (podręczników, zeszytów, itp.). Nagrodą za te niewygody była wspaniała zabawa i radość.