W środę, 23 października nasza polsko-czeska grupa ruszyła na podbój kopalni złota w Złotym Stoku. Może i niektórym marzyło się wzbogacenie o parę gram cennego kruszcu, ale z tego, co wiemy zapasy złota w kopalni nie ucierpiały z powodu naszego najazdu. Wrażeń była moc. Słonko przygrzewało pięknie, więc pospacerowaliśmy również po okolicach Złotego Stoku.

Po powrocie do Ząbkowic zagraliśmy mecz oraz zrelaksowaliśmy się w Parku Wodnym.
Po kolacji czekała nas jeszcze jedna atrakcja – POTWORRRRNA DYSKOTEKA z naszymi gośćmi. Samorząd Uczniowski zadbał o oprawę imprezy, pojawiły się ciasta z dyni, muffiny dyniowe, serniki dyniowe i wiele, wiele innych smakowitości. Było POTWORRRRNIE słodko i wesoło, czyli to, co lubimy najbardziej 😀😀😀
Dziękujemy ogromnie Rodzicom naszych uczniów za cudowne wypieki.
Opracowanie: Agnieszka Moskal