Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice!

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2024/2025, wszystkim Uczniom życzymy, aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy i nauki, ale także aby niosły ze sobą wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych uzdolnień i zainteresowań.

Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły życzymy, by był to okres nowych wyzwań, pomyślnej współpracy, wzajemnej życzliwości oraz obfitował w liczne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze.

Rodzicom natomiast życzymy, aby ten czas przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć dzieci. Niech nasza szkoła będzie dla Państwa miejscem otwartym i przyjaznym.

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 2 z O.P w Ząbkowicach Śl.