+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl

    25 i 26 kwietnia były dla wielu uczniów z Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. w Ząbkowicach śląskich oraz uczniów naszej szkoły bardzo pracowitymi dniami. Przedstawialiśmy Edukacyjny Musical Antyhejtowy” Słowa zostawiają ślady”. Przesłanie było dedykowane młodym ludziom z naszej gminy i nie tylko.. Dziękujemy wszystkim przybyłym nauczycielom sprawującym opiekę nad uczniami tego dnia .

Słowa ranią! Nie bądź oprawcą!
Rolę w które wcielili się uczniowie , mówiły o przemocy w sieci i w życiu codziennym . Przestrzegały jakie są konsekwencje bezkarnego HEJTU !
Opowiadali o tym z czym boryka się młodzież każdego dnia . Lęki ,wyśmiewanie , nałogi , problemy rodzinne , rozwody rodziców , wiara, rasizm ,wojna, nauka zdalna i wiele innych przykładów . Całość przeplatana była dobrze dobraną muzyką o mocnych słowach .
W musicalu brali udział uczniowie z naszej szkoły: Lena Szymańska, Pola Głowacka, Oliwia Galińska , Wiktoria Próchenko , Wiktoria Bartkiewicz , Maria Białokryty, Adam Bartkiewicz , Stanisław Szkaradek.

Autorami pomysłu są Agnieszka i Michał Bartkiewicz we współpracy szkoły muzycznej i naszej szkoły podstawowej .

Dziękujemy za wspaniałą dawkę emocji wszystkim ARTYSTOM ❤️❤️❤️🎼🎵🎶🎤

Opracowanie: Agnieszka Bartkiewicz