+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl

POMOC W PRZYGOTOWANIU DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY
Jak narodził się pomysł?
22 września 2022 roku założyliśmy projekt i zaczęliśmy zbierać zespół. Zauważyliśmy, że najwięcej czasu spędzamy na robieniu notatek, z których będziemy się uczyć. Dlatego nie chcemy, żeby inni musieli się z tym męczyć i stwierdziliśmy, że zrobimy platformę. Na początku tworzenia platformy trzeba było postawić sobie główne założenia- czym różnimy się od konkurencji. Początkowo wizja była ta sama, lecz z planami na rozwój coraz bardziej odbiegaliśmy. Ale jeden fundament nam się nie zmienia NOTESPACE MA BYĆ DARMOWY DLA WSZYSTKICH
Na naszej platformie znajdziecie mnóstwo darmowych materiałów! Wszystkie treści do egzaminu ósmoklasisty są w jednym miejscu i w prostej do zrozumienia formie. Pod każdym zagadnieniem możecie znaleźć testy, które pozwolą sprawdzić waszą wiedzę, a także filmiki, które bardziej szczegółowo wyjaśniają zagadnienia.

Znajdziecie tam również zakładkę z artykułami na różne ciekawe tematy, a także podcasty z barwnymi postaciami, które dzielą się swoimi doświadczeniami.

W zakładce aplikacja znajdują się również informacje o naszych autorskich arkuszach, które będziemy regularnie publikować!

Zapraszamy do aplikacji NoteSpace!  https://notespace.pl/