+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl
PROSIMY O GŁOSY!!! 😀🙏🙏🙏 POMÓŻCIE WYGRAĆ NAM EKOLOGICZĄ SALĘ EDUKACYJNĄ! 🙏
Nasza szkoła brała udział w konkursie “Zmień otoczenie na czyste i zielone”. W ramach konkursu uczniowie wraz z opiekunem merytorycznym mieli za zadanie zmienić wybraną przez siebie przestrzeń wymagającą zaadaptowania, tak, aby stała się przyjazną dla ludzi, zwierząt i środowiska. Na filmik naszej szkoły można głosować po zarejestrowaniu w aplikacji mobilnej Czysta Polska tylko do 4 KWIETNIA!!!

Zwycięska szkoła otrzyma wyposażenie ekologicznej sali edukacyjnej w wysokości 45 000 zł. Na zdobywców 2. i 3. miejsca oraz na laureata głosowania publiczności czekają monitory interaktywne Avtek, które zostaną przekazane do tych szkół, w celu wsparcia realizacji zadań edukacyjnych.

https://www.programczystapolska.pl/artykul/konkurs-zmien-otoczenie-na-czyste-i-zielone/?fbclid=IwAR3ensVPlJ-YtMWsP2HIeTLv52SrV0gbg_TeL_rqLgyllS00vBFydzEl6lw_aem_ASBFmfEAIRLRubsU63eEuUGBxuPCappmGY8dj7Odez_Eh-e_KAWDLTOkc3aMZgiWbCqYu7H_SyhEyDy7gsXKsqQm