Otrzymaliśmy niesamowity prezent dla całej naszej społeczności szkolnej z okazji Dnia Edukacji Narodowej 😉😀👩‍🏫🧑‍🏫
Wspaniała wiadomość dotarła do nas z Gminy Ząbkowice Śl. Spośród 214 wniosków złożonych do Programu „Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu” współfinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 „Poprawa efektywności energetycznej w budynkach szkolnych” wybrano 23 do dofinansowania i wśród nich znalazł się projekt Gminy Ząbkowice Śląskie „Poprawa efektywności energetycznej poprzez termomodernizację budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Ząbkowicach Śląskich”. Dofinansowanie wynosi ponad 2,5 mln złotych!
W ramach zadania zostanie dokonana termomodernizacja budynku wraz z wymianą ogrzewania na pompy ciepła, wymiana stolarki okiennej, grzejników, nowy dach i elewacja. Termomodernizacji zostanie również poddana sala gimnastyczna. Na terenie przyszkolnym powstanie fotowoltaika.
Dziękujemy Gminie Ząbkowice Śląskie!

Termomodernizasja SP2