+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl

    24 września na stadionie w Ząbkowicach Śl. odbył się Turniej piłki nożnej o puchar Burmistrza p. Marcina Orzeszka. Do turnieju przystąpili uczniowie i uczennice ze szkół podstawowych z gminy Ząbkowice Śl. Mecze toczyły się na dwóch boiskach – orliku ze sztuczną nawierzchnią i boisku trawiastym. Turniej odbywał się czterech kategoriach: kl. I-IV (dziewczęta oraz chłopcy) oraz kl. V-VIII (dziewczęta i chłopcy).
Oczywiście nasi uczniowie pod opieką p. Z. Steca wzięli udział w turnieju, zdobywając zaszczytne miejsca:
Klasy I-IV kat. chłopców – II miejsce 🥈
klasy V-VIII kat. chłopców – I miejsce!!! 🥇 (na 6 zespołów w tej kategorii)
SERDECZNIE GRATULUJEMY NASZYM CHŁOPCOM! BRAWO!!!
⚽️🏆🥇🥈🥉🏆⚽️🏆🥇🥈🥉🏆⚽️🏆🥇🥈🥉🏆⚽️🏆🥇🥈🥉[modula id=”8079″]
Zdjęcia: Express Miejski, https://www.zabkowiceslaskie.pl