Kancelaria Sejmu poinformowała nas w czerwcu, że nasza szkoła jako jedna ze 153 placówek z całej Polski została wylosowana do udziału w XXX sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Jest to projekt edukacyjno-partycypacyjny dedykowany uczniom trzech ostatnich klas szkół podstawowych. Zgodnie z wieloletnią tradycją Młodzi Obywatele zasiądą w ławach poselskich Sejmu RP w Warszawie. To uczniowie sami zadecydują o temacie debaty, ponieważ w tym roku sesja odbędzie się pod hasłem „Co jest dla nas najważniejsze?”.
W wyniku losowania, które odbyło się 3 września br., została wyłoniona trzyosobowa reprezentacja naszej szkoły do Sejmu Dzieci i Młodzieży.
Nasi reprezentanci to: Hania Zmarlak z kl. 6, Basia Trzebińska z kl. 7a i Zosia Szlachta z kl. 8b.
Szkolnym koordynatorem SDiM jest p. Barbara Żarnecka.
Nie znaleziono galerii.