+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl

We wtorek 29 września 2020r. odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Kandydaci przygotowali plakaty oraz filmy wyborcze, w których przedstawili swoje pomysły, propozycje a także konkretne działania dotyczące samorządności i praworządności wśród uczniowskiej społeczności. Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać jeden głos na specjalnie wydrukowanych kartach. Komisja wyborcza po podliczeniu głosów przedstawiła wyniki im wszystko stało się jasne! Przewodniczącym SU w roku szkolnym 2020/2021 został Hubert Koszyk, uczeń klasy VIII.

Gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej!

Poniżej przypominamy film wyborczy Huberta
https://www.youtube.com/watch?v=DrFPVfvSaZ4&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0qMzxYGmcJZCfKg807o9_74OWEFLvs9QzRvbPBIHuuvPodJlGuFVej6Kw