+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl

   W dniach 5.-7.06 klasy 5b, 6a i 7, wraz z opiekunami p. M. Banik, p. E. Goldą-Marynowską, p. A. Sztogryn i p. A. Wiśniewskim, uczestniczyły w wycieczce do Wieliczki, Zakopanego i Krakowa. Uczniowie zwiedzili kopalnię soli w Wieliczce, zobaczyli Wielką Krokiew, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku, spacerowali po Krupówkach, wjechali na Gubałówkę, dotarli na Butorowy Wierch, skąd zjechali wyciągiem, oraz uczestniczyli w warsztatach w Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego. Trzeciego dnia uczniowie podziwiali zabytki Krakowa i spotkali się ze smokiem. Przewodnikiem był p. Przemysław Majorczyk. Wycieczka była niezapomnianym przeżyciem 🤩🤩🤩

 

Opracowała: Ewa Golda Marynowska