W dniu 17 czerwca 2026r. kl.5 wraz z opiekunkami, p. A. Terlecką i p. E. Goldą-Marynowską, udała się na wycieczkę do Ziębic. Uczniowie podziwiali zabytki tego urokliwego miasta oraz zwiedzili Muzeum Domu Śląskiego, gdzie uczestniczyli również w warsztatach artystycznych. Następnie spędzili czas w przepięknym Parku Miejskim i urządzili piknik w cieniu Orła Piastowskiego- największego ceramicznego orła w Europie. To był bardzo udany dzień.
Opracowanie i zdjęcia: Ewa Golda-Marynowska