Dnia 26.06.2020r., obyło się uroczyste pożegnanie klasy ósmej. Pan dyrektor Jarosław Machnik podziękował uczniom za lata wspólnej drogi przez labirynt wiedzy i wręczył gratulacyjne dyplomy za świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody w dziedzinie sportu: Karolinie Chudzikowskiej, Wiktorii Rzepeckiej, Mathiasowi Terleckiemu oraz Kamilowi Ostaszewskiemu. W imieniu burmistrza Marcina Orzeszka pan Dariusz Małozięć odczytał wakacyjne życzenia i wręczył nagrodę burmistrza uczennicy Oliwii Żytkowicz. Następnie wychowawczyni- pani Edyta Rusnak złożyła podziękowania dla rodziców szczególnie zaangażowanych w życie klasy i szkoły. Skierowała też ciepłe słowa do swoich wychowanków. Nie odbyło się bez wzruszeń i zapewnień o pamięci.