+48 / 74 / 81 57 209 sp2zab@poczta.onet.pl

⭐ Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


    W naszej bibliotece kończą się przygotowania do wprowadzenia nowości i udostępnienia ich uczniom. Książki z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa trzeba opieczętować i nadać im numery ewidencyjne. Po tych czynnościach trafią na półki i będą rozchodzić się jak świeże bułeczki.

Zakupione z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa książki są wyeksponowane na półkach i czekają na wypożyczenie. Jest w czym wybierać. Mamy serie “Dziennik Cwaniaczka”, o Neli małej reporterce, “Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”, o kocie Cukierku, “Zwiadowcy”, “Baśniobór”, o Tomku Łebskim, “Najfutbolniejsi”, “Czytam sobie”. Do wyboru do koloru, od najmłodszych po ósmoklasistów. Zapraszamy.

Opracowała: Aleksandra Gwóźdź

Wręczenie nagród w konkursie bibliotecznym “Pomysł na własną książkę”

PIERWSZOKLASIŚCI WŁĄCZENI DO GRONA CZYTELNIKÓW

KONKURS BIBLIOTECZNY “POMYSŁ NA WŁASNĄ KSIĄŻKĘ”

Projekt “Mickiewicz kontra Słowacki”

Plakaty “Mickiewicz kontra Słowacki” autorstwa klas 4-8.

DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ! – AKCJA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

KSĄZKI GODNE POLECENIA

A W NASZEJ SZKOLNEJ BIBLIOTECE….

KSIĄŻKI GODNE POLECENIA

LEKCJA REGIONALNA “MOJA OJCZYZNA”

BIBLIOTECZNE NOWOŚCI W KLASIE 2.

ZAJĘCIA CZYTELNICZE W KLASIE 3

Zajęcia promujące czytelnictwo w grupie przedszkolnej

Książki godne polecenia.

Zajęcia biblioteczne w klasie 1.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z PISARKĄ PANIĄ AGNIESZKĄ KOROL.

Spotkanie z pisarzem Norbertem Kościeszą w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.